Odhlašování a přihlašování obědů ve školní jídelně

Vzhledem k přechodu na nový systém účtování a plateb ve školní jídelně je odhlašování a přihlašování obědů věcí strávníka, tudíž rodičů dětí stravovaných ve školní jídelně. Každý obdržel přihlašovací údaje k obsluze obědů, což je www.jidelna.cz, variabilní symbol a provotní heslo, které si každý změní sám. Na těchto stránkách si budete spravovat Váš účet obědů ve školní jídelně.S obědy můžete manipulovat(odhlášky) pouze do výše konta na Vašem jídelnovém účtě, tzn, když máte předplacené září, nemůžete odhlašovat říjen atd. Pokud nejsou platby spárované, taktéž nelze s odhláškami manipulovat.

 

Odhlášky se uzavírají v systému v 11 hodin před následujícím dnem, tzn. že např. v pondělí se můžete nejpozději do 11 hodin odhlásit na úterý. V pátek nejpozději do 11 hod na následující pondělí. Pokud dítě onemocní např. v noci, funguje zavedený systém, že 1. den nemoci si odeberete oběd, a na následující den bude odhláška. Pokud byste si dva dny po sobě obědy neodhlásili, budou Vám naúčtovány mzdové a režijní náklady do výše 68,- Kč, což je plná cena oběda( např. 1. stupeň platí 23,- Kč, při neodhlášení mu bude přičtena částka 45,- Kč).

 

Prosím o včasné zadávání plateb, např. na měsíc říjen platby nejpozději do 15. září, mohlo by dojít k nespárování pozdějších plateb, banka disponuje týdenními výpisy, které se nahrávají do systému a trvá to v podstatě dva týdny. Inkasa se ztrhávají třetí pondělí v měsíci, to znamená, že ne každý měsíc bude datum ztrhnutí inkasa stejné.

 

Dbejte prosím na informace od pedagogů co se týče výletů, exkurzí a jiných akci, kdy si s předstihem odhlašte oběd na daný den, kdy Vaše dítě nebude ve škole. Na tyto jednodenní akce pořádané školou(výlety,exkurze atd) neplatí možnost odnést si oběd v obědníku, nutné odhlášení. Pokud toto neučiníte, taktéž bude přičtena částko do výše 68,- Kč.

 

Platí pro základní školu, mateřskou školu Libavá i Domašov nad Bystřicí a všechny zaměstnance i cizí strávníky.

 

Úřední hodiny pro veřejnost budou každou středu od 8-11 hod(pro případ platby v hotovosti), v jiných případech prosím o telefonickou domluvu dopředu. Pokud budete mít nějaké pochybnosti,dotazy nebo nesrovnalosti,vždy volejte, telefon ŠJ: 774 442 067

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Město Libavá
SOVZ Libavá
VLS