Zaměstnanci

Vedení školy

    Přidělené předměty Konzultační hodiny*
Mgr. Lenka Šestáková ředitelka školy M, Vv, Pč - 1. a 2. třída čtvrtek 12:00 – 12:45
Mgr. Lenka Křížková zástupkyně ČjL, Prv - 1. a 2. třída pondělí 12:00 – 12:45

Učitelský sbor

1. stupeň

  Třída   Konzultační hodiny*
Mgr. Lenka Křížková 1. a 2. třída  ČjL, Prv  
Mgr. Iveta Mrákavová 3. a 4. třída ČjL, Prv úterý 7:00 – 7:45
Dušan Gargulák 5. třída ČJL, M,TV, AJ, 2., 5.tř., INF čtvrtek 10:30 - 11:20
Mgr. Evženie Jechová   Tv 1.-2.tř., Pří 4.tř., Prv 3.tř., Vl 4.tř., Pč 5.tř., Vv 5.-7.tř., Hv 1., 2., 5.tř. úterý 12:00 - 12:45
Helena Adámková 5.třída asistent pedagoga  
Anežka Keilingová 3. a 4. třída asistent pedagoga  

2. stupeň

                                     

Třída

Přidělené předměty

Konzultační hodiny*

Mgr. Alena Polesová

6. třída

 Čj 6. a 8. tř., Př 7.,9.tř., Aj 6.,9.tř., D 9.tř., PŘ 7., 9.tř.

čtvrtek 13:00 - 13:45

Bc. et Bc. Jan Trunečka

7. třída

M, F 7. - 9. třída

čtvrtek 13:00 - 13:45

Mgr. Jan Peřina

8. třída

Aj 7.-8.tř., Př 8.tř., Ch 8.-9.tř., Vkz 8.tř., Vl 5.tř, Pří 5.tř., Inf -6.tř.,

čtvrtek 11:30 – 12:15

Mgr. Veronika Černá

9. třída

Čj 7.a 9.tř., D 6.a 9.tř., M 6.tř., HV 8.-9.tř.

čtvrtek 13:00 - 13:45

Ing. Věra Bouzková

 

Př 6.tř., Z6.-9.tř., ZS 8.tř., RJ 7. – 9.tř., Vv 8.-9.tř, Ov 6.-9.tř., Hv 6.-7.tř., PČ 6.-8.tř.,

čtvrtek 13:00 - 13:45

Dušan Gargulák

 

Tv 5. - 9. tř. 

 

Marie Dvořáková

6.třída

asistent pedagoga

 

Silvie Baránková

8.třída

asistent pedagoga

 
       

*Konzultační hodiny vždy po předešlé telefonické dohodě.

Mateřská škola

  • Věra Hankeová (vedoucí učitelka)
  • Michaela Strnadová (učitelka)
  • Denisa Kóšová (školnice)

Školní družina

  • Monika Nová
  • Marie Dvořáková

Školní jídelna

  • Monika Nová (vedoucí školní jídelny)
  • Lenka Patáková
  • Kateřina Kovářová

Provozní zaměstnanci

  • Marta Petričáková
  • Zdeněk Dvořák
  • Anna Michálková

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Město Libavá
SOVZ Libavá
VLS