Duben 2016
Školní rok 2015/2016 ~ 26. dubna 2016 ~ 1 fotka

Armáda a my - ohlasy

ARMÁDA A MY – OHLASY – 6. A 7. TŘÍDA

Dne 19.4.2016 jsme měli den s armádou. Moc mě to bavilo, hodně jsme se naučili o zbraních, mohli jsme si všechno vyzkoušet. Měli jsme na obličeji i masky…

 

…nejvíc se mi líbilo, jak jsme chodili v maskách a jak nám vojáci ukazovali zbraně…

 

…mě na tom bavilo, že jsme chodili  s maskou a bylo dobré, že jsme si mohli nasadit takové věci jako třeba helmu, taktickou vestu a mohli jsme si rozebrat a složit zbraň. A zjistili jsme jaký je rozdíl mezi záchranářem a vojenským lékařem.

 

Bavilo mě vše, ale obzvlášť, že jsme si mohli obléci vojenskou výstroj, rozebrat zbraně a zase je složit.

 

Nejvíc se mi líbilo, jak jsme se procházeli v plynových maskách, také jsem se dověděla něco ze zdravotnictví a mohli jsme si rozložit zbraně. Moc mě to bavilo.

 

… líbilo se mi, jak jsme šli v plynové masce, pak fiml o Afganistánu, jak jsme zkoušeli výzbroj a ukázky první pomoci. Celkově se mi to líbilo.

 

…zaujalo mě, že ta pistole byla tak lehká a že mají těžkou výzbroj a musí používat stejné náboje do zbraní jako členové EU. Jinak většinu ostatních věcí jsem věděl.

 

Nejlepší zážitek s vojskem bylo, jak jsme procházeli dýmovničkami a potom jsme si mohli vyzkoušet zbraně…

 

Velmi zajímavé bylo protichemické cvičení, zajímal mě i dokument o misi a ukázka zbraní a první pomoci.

 

Na dni s armádou se mi nejvíc líbil přechod v plynových maskách červeným dýmem. Zaujalo mě také video z mise v Afganistánu… určitě by to chtělo zopakovat.

Školní rok 2015/2016 ~ 19. dubna 2016 ~ 1 fotka

Plán práce na duben

1.4.     Pythagoriáda

6.4.     Preventivní program "Zdravé zuby"  - 1.tř.

13.4.   Pedagogická rada

15.4.   Divadelní představení v Olomouci  - 2.st.

19.4.   Projektový den - Armáda a my

21.4.   Divadélko 1. pomoci  -  1.st.

26.4.   Rozárium a Pevnost poznání Olomouc  -  1.st.

Březen 2016

Výsledky sběru papíru

Školní rok 2015/2016 ~ 31. března 2016 ~ trvalý odkaz

Jarní sběr starého papíru

Pořadí tříd:                      Počet kg:

1.   4. třída                           356

2.   2. třída                           314

3.   5. třída                           217

4.   9. třída                           139

5.   3. třída                           119

6.   7. třída                             72

7.   1. třída                             49

8.   8. třída                             11

9.   6. třída                               0

 

CELKEM:                       1315 KG


 

Pořadí jednotlivců:

 

1.  Michalides J.                 4. třída                  194 kg    

 

2.  Ventrubová A.               3. třída                  119 kg

 

3.  p.uč. ČERNÁ                9. třída                  107 kg

 

4.  Halová S.                     2. třída                    99 kg

 

5.  Halo J.                         5. třída                    94 kg

 

6.  Pšenica T.                   5. třída                    91 kg

7. Gajdoš Š.                     2. třída                    64 kg

8. Osyková V.                   2. třída                    61 kg

9. Gottštein R.                  2. třída                    56 kg

10. Kouřil D.                     4. třída                    51 kg

11. Janásková M.              7. třída                    50 kg

12.-13. Dvořák F.              1. třída                    44 kg

12.-13. Dvořáková N.         4. třída                    44 kg

14. Čada M.                     9. třída                    32 kg

15. Gargulák P.                 2. třída                    31 kg

16.-18. Vykopal A.            7. třída                    22 kg

16.-18. Zvědělíková M.      5. třída                    22 kg


 

Výsledky halového desetiboje

Školní rok 2015/2016 ~ 10. března 2016 ~ trvalý odkaz

Mladší žákyně:                                            Mladší žáci:

1. Aneta Šofrová                                          1. Mátyás Roeland

2. Andrea Adámková                                    2. Petr Lenděl

3. Darina Temlíková                                     3. David Šofr

Starší žákyně:                                             Starší žáci:

1. Kristýna Vincíbrová                                   1. Ondřej Petričák

2. Adéla Huňová                                          2. Filip Šesták

3. Vendula Vašíčková                                   3. Jaroslav Kysilka

Výsledky Jarní laťky

Školní rok 2015/2016 ~ 3. března 2016 ~ trvalý odkaz

Mladší žáci:                                        Mladší žákyně:

1. Roeland Mátyás                              1. Kubalová Kristína

2. Mazáč Filip                                     2. Adámková Andrea

3. Lenděl Petr                                     3. Šofrová Aneta

 

Starší žáci:                                          Starší žákyně:

1. Petričák Ondřej                               1. Huňová Adéla

2. Šesták Filip                                    2. Vincíbrová Kristýna

3. Richter Martin                                

Plán práce na březen

Školní rok 2015/2016 ~ 3. března 2016 ~ trvalý odkaz

1.3.     Zachycen v sociální síti - 7.-9. tř., Olomouc

2.3.     Okresní kolo recitační soutěže

2.-3.3. Jarní laťka - soutěž ve skoku vysokém, 2.st.

3.3.     Divadelní soutěž, Zábřeh na Moravě

10.3.   Recitační soutěž 2. st.

15.3.   Přijímačky nanečisto

16.3.   Africká pohádka, 1.st. a MŠ

21.3.   Dopravní výchova, 4. tř.

22.3.   Recitační soutěž 1. st.

23.3.   Velikonoční dílny 1.st.

23.3.   Finanční gramotnost - projekt 2. st.

31.3.   Projekt UČITEL - 9. tř.

1.-31.3.  Sběr starého papíru

V průběhu měsíce: halový desetiboj (2.st.)

Únor 2016

Vybírání stravného březen - červen 2016

VYBÍRÁNÍ  STRAVNÉHO

Peníze na obědy ve školní jídelně se budou vybírat takto:

na měsíc březen 2016               

pátek 26. února        8 - 11,00 hod

pondělí 29. února      8 - 11,00 hod, 16,00 - 17,00 hod

 

na měsíc duben   2016

středa 30. března     8 - 11 hod 

čtvrtek 31. března     8 - 11,00 hod , 16,00 - 17,00 hod

 

na měsíc květen 2016

čtvrtek 28. dubna        8 - 11,00 hod, 16 - 17 hod

pátek 29. dubna          8 - 11,00 hod 

 

na měsíc červen 2016

pátek 27. května         8 - 11,00 hod 

pondělí 30. května      8,- 11,00 hod, 16,00 - 17,00 hod

 

Případné změny budou vyhrazeny zde.Termíny jsou určeny z organizačních důvodů(prázdniny,akce,školení.).Děkuji za pochopení.Vedoucí ŠJ Nová Monika.

 

 

 

Prosím o dodržování určených termínů, popřípadě se spojte telefonicky(774 442 067)

 

 

Ceny obědů pro tyto věkové kategorie:

I. kategorie(strávníci v rozmezí 7-10 let)          22,- Kč

II. kategorie(strávníci v rozmezí 11-14 let)       25,- Kč

III. kategorie(strávníci 15 a více let)                 28,. Kč

Mš celodenní (svačina,oběd,svačina)              33,- Kč

Mš polodenní(svačina,oběd)                            25,- Kč

Mš celodenní nad 6 let                                     39,- Kč

Cena pro Mš je pouze pro strávníky do 6 let,pro starší děti,které navštěvují Mš bude cena oběda určena dle příslušné věkové kategorie. V ceně je zahrnutý i pitný režim.

 

Dle vyhlášky 107/2008 Sb. o školním stravování jsou do věkových skupin strávníci zařazováni na dobu školního roku,ve kterém dosahují příslušného věku.