DOBA ROUŠKOVÁ – MĚSTO LIBAVÁ - NÁVRAT DO ŠKOLY

Od 11.5.2020 se do školy vrátili žáci 9.třídy, aby se mohli připravovat na přijímací zkoušky a 25.5.2020 se vrátili částečně i žáci 1. stupně  a také byla opětovně otevřena mateřská škola.

Je třeba nadále dodržovat hygienická pravidla – nošení roušek, měření teploty, zvýšená dezinfekce a hygiena, ale všichni se chovají ukázněně a zodpovědně, což je chvályhodné.

Doba roušková je historickým mezníkem v našem životě, dostali jsme nevyžádanou, nechtěnou, životně důležitou lekci. Učí nás, že myslet na druhé je prostě dobré.

Poděkování patří našemu zřizovateli – OBCI MĚSTO LIBAVÁ a zvláště pak paní starostce – za podporu a nákup bezkontaktních teploměrů a dezinfekčních prostředků potřebných pro návrat žáků do školy.

Doba roušková