Návštěva pejsků ve škole 22.6. 2021

Členové spolku Cantes Opavsko, kteří nás na závěr školního roku navštívili se svými pejsky, se zabývají canisterapií, tzn. psí terapií, která může pomoci aktivovat u lidí myšlení, paměť, komunikaci, nebo motoriku. Dětem povykládali o chování a pravidlech soužití se psy.

Popsali jim také, jak probíhají jejich pravidelné návštěvy v různých léčebnách, či domovech seniorů, jejichž klientům zlepšují svou přítomností náladu, v postelích či na klíně je prohřívají a vůbec vnášejí trošku optimismu a lepší náladu do jejich vesměs osamělého života. Potěšení bezesporu přinesli i k nám do školy.


Zobrazení: Alba | Podle data

Návštěva pejsků ve škole 22.6. 2021


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Město Libavá
SOVZ Libavá
VLS