Vzdělávací dny –Teplice nad Bečvou 12.8. 2020

Ve středu 12. srpna jsme se v rámci Vzdělávacích dnů vypravili do Teplic nad Bečvou. Navštívili jsme Zbrašovské aragonitové jeskyně (nejteplejší jeskyně v naší republice), po obědě jsme si zchladili nohy v Bečvě, osvěžili se vodou ze zdejšího minerálního pramene a vyšlápli jsme si k Hranické propasti (nejhlubší zatopené propasti na světě). Před odjezdem zpátky domů jsme se zastavili ještě do zdejšího interaktivního infocentra. Informace získané během dne zábavnou formou prověřil pracovní list, který děti na závěr ve dvojicích vyplnily. Ti, kdo chtěli, si i přes poměrně horké počasí den skvěle užili.


Zobrazení: Alba | Podle data

Vzdělávací dny 12. 8. 2020


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Město Libavá
SOVZ Libavá
VLS