Pobyt v přírodě – 29.6.2023

Na závěr školního roku samozřejmě nesmí chybět pobyt v přírodě. Poslední den před vysvědčením se do přírody vydali žáci 6. a 7. třídy. Ráno se autobusem společně přemístili do Moravského Berouna a odtud se už jejich cesty rozešly. Šesťáci si vyšlápli na Křížový vrch, kde si zkusili projít „Les plný tajemství“, zpáteční cestu si zkrátili autobusem do Norberčan, odkud se pěšky vrátili ke škole. Sedmáci se z Moravského Berouna vydali turistickou stezkou do Domašova nad Bystřicí a autobusem zpátky na Libavou. Po cestě se pokochali krásnými rozhledy do krajiny a zahráli si několik her. Počasí nám všech krásně vyšlo, tak jsme si to hezky užili.


Zobrazení: Alba | Podle data

Pobyt v přírodě – 29.6.2023


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Město Libavá
SOVZ Libavá
VLS