Výlet 6. a 7. třídy

Poslední dva dny v květnu jsme jeli na výlet do Brna a okolí. Všechno to začalo ve čtvrtek ráno, když jsme se vzbudili. Hned potom jsme vyrazili do Domašova na vlakové nádraží. Z Domašova jsme jeli vlakem (obrněná hrobka) směr Olomouc, kde jsme přestoupili na vlak do Brna. Z Brna jsme se vydali do Blanska, kde jsme museli čekat hodinu a půl na autobus. Naštěstí jsme zabavili tím, že jsme hráli schovku. Poté co KONEČNĚ dorazil autobus jsme vyrazili na Macochu a do Punkevních jeskyní. Vláčkem jsme se svezli k lanovce, která směřovala k propasti Macocha. Poté, co jsme se vynadívali, jsme se šli napapat! Podívali jsme se do Punkevních jeskyní a následně jsme pluli na Punkvě, kde paní učitelka Baranková málem chytla infarkt. Ubytovali jsme se v Brně, kde Libor zjistil, že nemá mobil, a tak po zbytek výletu jsme mu to dávali sežrat. Večer jsme si dali procházku k Brněnské přehradě, kde jsme si dali výbornou ledovou tříšť.

Další den po dobré snídani jsme se přesunuli na výstaviště, kde jsme si prohlídli výstavu NASA Space Mission. Odpoledne jsme si vyšlápli kopec na hrad Špilberk, kde jsme zažili nejlepší prohlídku bývalých věznic. Zcela unavení a plní dojmů jsme jeli domů.

Nela, Libor, Petr


Zobrazení: Alba | Podle data

Výlet 6. a 7. třídy


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Město Libavá
SOVZ Libavá
VLS