Školní výlet do Zlína – 6. a 8. třída

S blížícím se závěrem školního roku nastal i čas výletů. Ve čtvrtek 8. června jsme se s šesťáky a osmáky vydali do Zlína, kde jsme zamířili do zoologické zahrady v Lešné. Nejdřív nás čekala exkurze napříč Afrikou, při které jsme se od pana průvodce dozvěděli spoustu zajímavostí o afrických zvířatech. Další části ZOO už jsme si prošli sami, v lanovém centru Cesta korunami stromů jsme si užili trochu adrenalinu, zastavili jsme se na občerstvení a celou návštěvu ZOO jsme zakončili v Zátoce rejnoků, kde jsme si mohli mořské rejnoky pohladit, a dokonce i nakrmit. Počasí nám také přálo a celý výlet jsme si společně užili.


Zobrazení: Alba | Podle data

Školní výlet do Zlína – 6. a 8. tří


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Město Libavá
SOVZ Libavá
VLS