Patronát žáků 9. třídy

Již tradičně se na naší škole žáci 9. ročníku stávají patrony svých nejmladších spolužáků – prvňáků.

Také v letošním školním roce hned první den vítali deváťáci nové školáky s jejich rodiči a doprovodili je do 1. třídy.

V pátek 22. října strávili prvňáci a druháci s deváťáky společnou hodinu tělesné výchovy. Aby se lépe poznali, zahráli si na úvod krátkou seznamovací hru. Potom už měli deváťáci pro své mladší kamarády připravenou zábavnou opičí dráhu, na které jim pomáhali překonávat různé překážky. Na závěr hodiny si ještě společně zahráli veselou pohybovou hru.

Všichni si to pěkně užili a těší se na další spolupráci.


Zobrazení: Alba | Podle data

patronát_9.tř_21/22


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Město Libavá
SOVZ Libavá
VLS