Exkurze do MZM v Brně – II. stupeň

V úterý 17. prosince navštívili žáci II. stupně Moravské zemské muzeum v Brně (v rámci projektu MŠMT „Pokusné ověřování: Vzdělávací programy paměťových institucí do škol“ ). Osmáci a deváťáci se podívali do Dietrichsteinského paláce, kde je čekal výukový program s názvem Svět nerostů a hornin, jejich význam pro člověka.  Žáci 6. a 7. třídy se trolejbusem dopravili do Brna-Slatiny a v botanickém oddělení MZM se opět dozvěděli něco nového v programu Herbáře – botanické sbírky. Po skončení programů si všichni mohli prohlédnout vánoční trhy na Zelném trhu, vychutnali si výborný oběd v restauraci Potrefená husa a potom už se vydali vlakem na zpáteční cestu domů.


Zobrazení: Alba | Podle data

Exkurze do MZM v Brně – II. stupeň


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Město Libavá
SOVZ Libavá
VLS