Exkurze 6. a 7. třída

Exkurze do Olomouce

Dne 14. 3. žáci 6. a 7. třídy navštívili Pevnost poznání v Olomouci. Měli jsme program „Co se děje v litosféře“ a „Co se děje v kapce vody“, program trval asi 45 min. Hledali jsme zemětřesné oblasti v atlase. Říkali nám zajímavosti o sopkách a měli tam krásný model sopky, díky tomu jsme mohli zjistit, jak to funguje v sopce. Jak skončil program, tak jsme šli do expozice Rozum v hrsti, kde jsme si vyzkoušeli nějaké hlavolamy. V druhém programu jsme pod mikroskopy zkoumali vodu z akvária od želvy. Viděli jsme tam řasy a sinice. Nakonec jsme na burze kupovali organely, a tak jsme sestavili vlastní buňku a popsali jí. Pak jsme šli do Šantovky občerstvit, sraz byl u Mekáče, dva žáci se nedostavili v daný čas, tak jsme chtěli vyhlásit pátrání, ale na poslední chvíli se dostavili.

 

Nela, Vanes


Zobrazení: Alba | Podle data

Exkurze 6. a 7. třída


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Město Libavá
SOVZ Libavá
VLS