Den kariérového poradenství

Dne 27. 9. se žáci deváté třídy zúčastnili Dne kariérového poradenství, pořádaného MAS Šternbersko. Cílem této akce bylo atraktivní formou představit žákům aktivity směřující k vhodné volbě povolání,  ke vstupu na trh práce a motivovat žáky k setrvání v pracovní aktivitě. S žáky o svém povolání debatovali lidé úspěšní ve svých oborech, např. šéfkuchař Roman Paulus, herečka Natálie Tichánková či zpěvák Martin Šafařík, který se postaral i o závěrečný koncert. V dalších vstupech se žáci seznámili s činností ÚP, Charity či asistentů prevence kriminality. Během přestávek si mohli vyzkoušet celou řadu workshopů (nehtová kosmetika, květinářství, kovářství, Prima-dobroty, SOŠ Lesnické a Strojírenská, malířství a další), nebo se občerstvit na připraveném rautu. Věříme, že akce byla přínosná a pomůže našim žákům s výběrem jejich dalšího směřování.

P.S.: Na závěr jsme se museli trošku odměnit - oběd a bowling byly hezkou tečkou za příjemným dnem.


Zobrazení: Alba | Podle data

Den kariérového poradenství


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Město Libavá
SOVZ Libavá
VLS