Školní kukátko aneb jak se hraje ve škole

Dne 26. 5. 2022 po kratší pauze opět proběhlo tradiční květnové školní vystoupení pro rodiče, spojené s prodejní kavárničkou. Tektokrát se účinkování ujali především žáci z hudebního, tanečního a dramatického kroužku, kteří svými vystoupeními pobavili a potěšili všechny diváky. Celý program zahájili písničkou a básničkou naši nejmladší žáči z 1. a 2. třídy a po nich náš divadelní soubor Libavské komety odehrál představení s názvem Pan Kdybych hledá kamaráda, se kterým uspěli i na divadelní soutěži. Poté zazněly známé a oblíbené písně při kytaře, zhlédli jsme strašidelně, svižně i elegantně se vlnící tanečníky ve vystoupeních Adamsova rodina, Bongo-cha cha a Waltz na rozloučenou. Krásným zpěvem nás dojala Pavlína Lišková, když zazpívala svou vítěznou píseň ze soutěže Šternberský slavíček, a rozveselili nás holky a kluci z družiny, kteří nacvičili Malou indiánskou pohádku. Spoluautor scénáře Martin Peřina se na premiéru přijel osobně podívat. Těšme se opět za rok! 


Zobrazení: Alba | Podle data

Školní kukátko 2022


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Město Libavá
SOVZ Libavá
VLS