Odhlašování a přihlašování obědů ve školní jídelně

Vzhledem k přechodu na nový systém účtování a plateb ve školní jídelně je odhlašování a přihlašování obědů věcí strávníka, tudíž rodičů dětí stravovaných ve školní jídelně. Každý obdržel přihlašovací údaje k obsluze obědů, což je www.jidelna.cz, variabilní symbol a prvotní heslo, které si každý změní sám. Na těchto stránkách si budete spravovat Váš účet obědů ve školní jídelně. S obědy můžete manipulovat (odhlášky) pouze do výše konta na Vašem jídelnovém účtě, tzn., když máte předplacené září, nemůžete odhlašovat říjen atd. Pokud nejsou platby spárované, taktéž nelze s odhláškami manipulovat.

Odhlášky se uzavírají v systému v 11 hodin před následujícím dnem, tzn., že např. v pondělí se můžete nejpozději do 11 hodin odhlásit na úterý. V pátek nejpozději do 11 hod na následující pondělí. Pokud dítě (strávník) onemocní např. v noci, funguje zavedený systém, že 1. den nemoci si odeberete oběd, a na následující den bude odhláška. Pokud byste si dva dny po sobě obědy neodhlásili, budou Vám naúčtovány mzdové a režijní náklady do výše 68,- Kč, což je plná cena oběda (např. 1. stupeň platí 23,- Kč, při neodhlášení mu bude přičtena částka 45,- Kč).

Prosím o včasné zadávání plateb, např. na měsíc říjen platby nejpozději do 15. září, mohlo by dojít k nespárování pozdějších plateb, banka disponuje týdenními výpisy, které se nahrávají do systému, a trvá to v podstatě dva týdny. Inkasa se strhávají třetí pondělí v měsíci, to znamená, že ne každý měsíc bude datum strhnutí inkasa stejné.

Dbejte prosím na informace od pedagogů, co se týče výletů, exkurzí a jiných akci, kdy si s předstihem odhlašte oběd na daný den, kdy Vaše dítě nebude ve škole. Na tyto jednodenní akce pořádané školou (výlety, exkurze atd.) neplatí možnost odnést si oběd v obědníku, nutné odhlášení.

Pokud toto neučiníte, taktéž bude přičtena částka do výše 68,- Kč.

 

Platí pro základní školu, mateřskou školu Libavá i Domašov nad Bystřicí a všechny zaměstnance i cizí strávníky.

Úřední hodiny pro veřejnost budou každou středu od 8-11 hod (pro případ platby v hotovosti), v jiných případech prosím o telefonickou domluvu dopředu. Pokud budete mít nějaké pochybnosti, dotazy nebo nesrovnalosti, vždy volejte, telefon ŠJ: 774 442 067

Přidáno 24. 8. 2020, autor: Lenka Grygarová

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Město Libavá
SOVZ Libavá
VLS