Exkurze do Šternberka

V předvelikonočním období jsme využili nabídku státního hradu Šternberk a většina tříd se postupně vydala na exkurzi do Šternberka, při níž si děti prohlédly velikonočně vyzdobený hrad a v rámci prohlídky se od pana průvodce dozvěděly i spoustu zajímavostí o velikonočních tradicích. Na hradě pro ně byly připraveny také velikonoční dílny, kde si každá třída vybrala jednu z nabízených možností, a děti si odnášely domů pěkné vlastní velikonoční výrobky.

Šestá třída si v pátek 1. 4. namalovala hezké velikonoční hrníčky.

Ve čtvrtek 7. dubna se do Šternberka vydali žáci 7. a 9. třídy. Také si prohlédli hrad, upekli si tradiční velikonoční jidáše a nazdobili si perníkové zajíčky. Poté se ještě přesunuli do Expozice času, kde je čekal animační program s názvem „Výlet do vesmíru“. Exkurzi zakončili sportovně – bowlingem, kde s nadšením poměřovali svůj talent i štěstí při koulení. Před zpáteční cestou se někteří posílili kebabem a všichni se vraceli domů s novými společnými zážitky.


Zobrazení: Alba | Podle data

Exkurze do Šternberka


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Město Libavá
SOVZ Libavá
VLS