Recitační soutěž II. stupeň

Ve středu 3. dubna proběhlo školní kolo recitační soutěže žáků II. stupně. Nejlepší recitátoři ze všech tříd soutěžili rozděleni do dvou kategorií. Porota potom vybírala a odměňovala nejzajímavější dramatické výstupy. Poněvadž ve starší kategorii byla větší konkurence, byla v I. kategorii vyhlášena pouze dvě místa, zato ve II. kategorii se o 3. místo podělili dva recitátoři.

I. kategorie (6., 7. třída):

1. místo: Justýna Zbořilová

2. místo: Nikola Dvořáková

II. kategorie (8., 9. třída):

            1. místo: Oldřich Vrána

                2. místo: Kristína Kubalová

            3. místo: Vojtěch Velička, Tomáš Pšenica


Zobrazení: Alba | Podle data

Recitační soutěž II. stupeň


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Město Libavá
SOVZ Libavá
VLS