Rozloučení s deváťáky
Ve středu 24. června se naši žáci 9. třídy vydali za paní starostkou, aby se před odchodem ze základní školy společně rozloučili.
Součástí setkání bylo také krásné vystoupení žáků 1. stupně.
Paní starostka deváťákům popřála mnoho úspěchů na jejich další životní cestě a na památku jim předala drobné dárky. Každý z nich si odnesl také kalkulačku, která jim snad bude dobře sloužit při dalším studiu.
Našim žákům přejeme hodně štěstí, radosti a úspěchů v nové etapě života. 

Více fotografií naleznete na našich facebookových stránkách ZDE
Přidáno 25. 6. 2026, autor: Petr Pohanka
Načítám...

