Rozloučení s deváťáky

Ve středu 24. června se naši žáci 9. třídy vydali za paní starostkou, aby se před odchodem ze základní školy společně rozloučili.
Součástí setkání bylo také krásné vystoupení žáků 1. stupně.
Paní starostka deváťákům popřála mnoho úspěchů na jejich další životní cestě a na památku jim předala drobné dárky. Každý z nich si odnesl také kalkulačku, která jim snad bude dobře sloužit při dalším studiu.
Našim žákům přejeme hodně štěstí, radosti a úspěchů v nové etapě života. 🍀
Může jít o obrázek flétna, trumpeta, hoboj a klarinet
Více fotografií naleznete na našich facebookových stránkách ZDE

Přidáno 25. 6. 2026, autor: Petr Pohanka

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Město Libavá
SOVZ Libavá
VLS