SDĚLENÍ RODIČŮM ŽÁKŮ 2. stupně ZŠ

Vážení rodiče,

Vzhledem k uvažovanému umožnění výuky na školách žáků 6. - 9. třídy od 8. 6. 2020 zjišťujeme, zda své děti od tohoto data do školy pošlete. Spojte se, prosím, se svými třídními učiteli a oznamte jim nejpozději do 1. 6. 2020, jestli s Vaším dítětem máme počítat.

Vzdělávací aktivity se budou realizovat po třídách, jedná se o možnost realizace občasných vzdělávacích a socializačních aktivit pro žáky druhých stupňů základních škola to v období od 8. do 30. června 2020. Nepůjde tedy o fungování v obdobném režimu, jako je tomu u 1. stupňů základních škol, ale spíše o možnost konání konzultací či třídnických hodin. 

Další informace a organizační opatření budeme zveřejňovat na webových stránkách školy, popř. prostřednictvím Edookitu.

Přidáno 26. 5. 2020, autor: Lenka Grygarová

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Město Libavá
SOVZ Libavá
VLS