Odevzdávání domácích úkolů v Edookitu

Stručný návod, jak na to :-)

Vážení rodiče a žáci,

v první řadě bychom chtěli ocenit, jak s námi v současné situaci spolupracujete. Pro vás i pro nás je tato situace nová a jsme si vědomi i toho, že kromě běžných starostí vám přibylo i spousta nových - například odevzdávání DÚ wink.
Buďte proto prosím trpěliví, není naším cílem vás zahltit prací, ale zajistit, aby se vaše děti i po dobu nucené přestávky vzdělávaly. V tuto chvíli totiž nikdo netuší, kdy se do školy budou moci vrátit. A mějte prosím shovívavost i s námi, stejně jako vy se i my teprve učíme využívat potenciál Edookitu naplno.

Děkuji a přeji vám pevné zdraví
                                                    Jan Peřina

Jak tedy na to?

• enlightened Jak "odevzdat" úkol?
    • Pokud vám vyučující zadá, že mu máte poslat soubor (fotku pracovního sešitu, prezentaci, textový soubor), měli byste pod zadáním úkolu vidět možnost "vybrat soubor"
    • Nyní můžete nahrát soubor stejně jako například přílohu v e-mailu.
  • enlightenedJak odpovědět na "kvíz"?
    • Učitelé vám mohou vytvořit i kvíz s otázkami. V tomto případě byste měli mít pod zadáním úkolu i tlačítko pro zodpovězení otázek - "Otevřít kvíz"
    • Pak už jen to nejjednodušší - odpovědět na zadané otázky

Přidáno 18. 3. 2020, autor: Jan Peřina