Den s armádou

Ve čtvrtek 23.6. jsme strávili ve srubovém táboře Smilov příjemné sportovní dopoledne se zaměstnanci místní vojenské posádky. Pro naše žáky i nejmenší děti ze školky připravili deset zábavných stanovišť, na kterých si mohli všichni změřit své síly, ověřit fyzickou kondici a znalosti, ale také se něco nového naučit a dozvědět. Mimo jiné si vyzkoušeli házení granátů na cíl, chůzi na chůdách, střelbu ze vzduchovky, maskování či orientaci v terénu, nebo ošetřování raněných. Plnění úkolů bylo bodově hodnoceno, poté byla vyhlášena nejlepší družstva, ale odměněni byli nakonec úplně všichni. Navíc nám vojáci zpříjemnili den osvěžujícím občerstvením a pochutnali jsme si i na výborném guláši. Ještě jednou všech organizátorům moc děkujeme.


Zobrazení: Alba | Podle data

Den s armádou


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Město Libavá
SOVZ Libavá
VLS