Divadélko pro školy 2022

Po covidové odmlce nás letos opět navštívilo Divadélko pro školy z Hradce Králové. Ve čtvrtek 24. března přijela k nám do školy dvojice herců, která si pro naše děti připravila dvě výchovná představení podaná zábavnou formou.

Žáci z 1. stupně společně s dětmi z mateřské školy se pobavili při vtipném kombinovaném loutkohereckém představení na motivy klasických pohádek o drakovi, s názvem Písnička pro draka aneb Jak se vaří pohádka...

Starší žáci potom zhlédli představení Divadlo nekouše! aneb Živelný průvodce divadelními žánry, které bylo zaměřeno na členění divadelních žánrů, jejich charakteristiku, principy a typické představitele. Výklad byl doplněn hranými ukázkami ze slavných her od antiky po současnost. Naši diváci se nenudili ani chviličku, smáli se vtipným výstupům a někteří do nich byli dokonce aktivně zapojeni.

Už teď se těšíme na další návštěvu tohoto netradičního divadélka.


Zobrazení: Alba | Podle data

Divadélko pro školy 2022


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Město Libavá
SOVZ Libavá
VLS