Cyklokurz - 2. stupeň
Ve dnech 10.6.-12.6. se 2. stupeň vydal na druhý ročník cyklokurzu. Startovali jsme ze Šternberka, odtud byla zastávka na oběd na Poděbradech. Počasí nám ve středu moc nepřálo, ale pár odvážlivců to neodradilo a do vody vlezlo. Pokračovali jsme do Litovle, kde jsme byli ubytovaní v kempu. Ve čtvrtek jsme jeli do Mohelnice , zastávka byla v Mladečských jeskyních. Terén byl velice pestrý
, hodně z nás si na vlastní kůži vyzkoušelo akrobacii a detailně prohlédlo zemský povrch 
Myslím, že na pády na rozbahněné cestě v lese nikdo nezapomene
. Poslední večer jsme zakončili u táboráku společným opékáním špekáčků. V noci dokonce dorazil i “ Džejsn “ 
Pátek byl poslední den cykláku. Z Litovle jsme jeli do Uničova a konec byl ve Šternberku. Celkem jsme ujeli cca 105 km.
Děkujeme všem, kteří se zúčastnili , byli jste všichni skvělí 

Jsme rádi, že jste byli součástí kurzu, můžeme se na vás spolehnout a táhnete společně za jeden provaz. Těšíme se na další ročník 
Více fotografií naleznete na našich facebookových stránkách ZDE
Přidáno 25. 6. 2026, autor: Petr Pohanka
Načítám...

