Divadélko pro školy

Na konci školního roku, v úterý 25. června, nás navštívilo naše oblíbené Divadélko pro školy z Hradce Králové. Také tentokrát si pro nás dvojice herců připravila jedno představení pro děti z 1. stupně a druhé pro žáky 2. stupně.

Starší žáci se dozvěděli různé zajímavosti z díla nejslavnějších světových i českých autorů z období romantismu. Opět jsme se všichni náramně bavili u ukázek, do nichž bylo samozřejmě zapojeno i publikum. Seznámili jsme se např. s Goethovým Utrpením mladého Werthera, s Quasimodem z Hugovy knihy Chrám Matky Boží v Paříži, potom jsme mohli porovnat Poeova Havrana a Máchův Máj, na závěr jsme se zasmáli při ukázce ze slavné hry J. Vrchlického Noc na Karlštejně.


Zobrazení: Alba | Podle data

Divadélko pro školy


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Město Libavá
SOVZ Libavá
VLS