Školní kolo Olympiády v anglickém jazyce - 15. únor 2023

Soutěž proběhla ve dvou kolech. V prvním kole (listening, reading) se zúčastnilo 8 žáků, do druhého kola (speaking) postoupilo 5 žáků. Všechny výkony byly velmi vyrovnané a rozhodly jen minimální rozdíly v pohotovosti a slovní zásobě při finálních rozhovorech. Konečné výsledky soutěže byly následující:

Kategorie 6. a 7. třída:                                           Kategorie 8. a 9. třída:
1. místo: V. Smékal                                                1. místo: M. Adámek
2. místo: A. Opletal                                                2. místo: P. Lišková
3. místo: A. Vyroubalová                                       3. místo: R. Václavík
4. místo: M. Železný                                              4. místo: F. Dvořák

Děkujeme všem zúčastněným, kterým rovněž patří velká pochvala.

Školní kolo Olympiády Aj