Příběh pana Tydýta 10.1.2024

Dne 10. 1. 2024 jsme pro žáky 1. stupně objednali výchovný program ze Sdružení D v Olomouci s názvem Příběh pana Tydýta. Postavička Tydýta pomáhá, aby děti přijímaly odlišnost svou i druhých jako běžnou součást života. I to jeho jméno Tydýt každému připomíná jaký je to outsider.  Ostatním hračkám připadá divný, a proto se mu vysmívají a straní se ho. Tydýt zoufale hledá svou rodinu, kamarády, místo v životě, kde by se cítil doma.

Postavičku Tydýta jsme dostali jako dárek, která bude dětem sloužit i s ostatním materiálem- pracovní listy, kartičky s otázkami jako zástupná rekvizita k další práci.


Zobrazení: Alba | Podle data

Příběh pana Tydýta 10.1.2024


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Město Libavá
SOVZ Libavá
VLS