Lyžařský výcvikový kurz 2022

Ve dnech 14. -18. února se čtrnáct žáků naší školy účastnilo po roční koronavirové odmlce lyžařského kurzu, pořádaného již tradičně ve Hrubé Vodě. Naprostá většina účastníků byli začátečníci (měli jsme s sebou pouze tři účastníky kurzu předešlého), takže nejen nás instruktory čekala spousta práce.
Počasí nám poměrně přálo a zlepšovali jsme se každým dnem. Svůj podíl na tom měla i dobrá a vydatná strava, příjemný personál resortu i možnost relaxace v místním saunovém světě. Týden plný lyžování příjemně a rychle utíkal. V pátek nás ještě čekaly závody a po obědě již odjezd zpět domů.
Už teď se těšíme na příští ročník!

P.S.: Poděkování od nás všech patří naší instruktorce Lucii Tkadlečkové.
 


Zobrazení: Alba | Podle data

Lyžařský výcvikový kurz 22


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Město Libavá
SOVZ Libavá
VLS