Preventivní projekty v Olomouci dne 6. 3. 2020

V březnu jsme jen pár dní před uzavřením škol stihli s žáky druhého stupně dvě velmi zajímavé preventivní akce. Jednou z nich bylo promítání dokumentu  "V síti" v kině Metropol  o zneužívání dětí na internetu a nebezpečí sociálních sítí. Všichni jsme byli doslova šokováni praktikami sexuálních predátorů a shodli jsme se na tom, že by tento film mělo vidět co nejvíc dětí i rodičů. Po zhlédnutí filmu následovala beseda s tvůrci a protagonisty filmu a také s odborníky, na všechny dotazy ani nebylo možné v daném čase odpovědět.

Druhou akcí dne byla návštěva Protidrogového vlaku REVOLUTION TRAIN ve vlakové stanici Olomouc- hlavní nádraží. Jednalo  se o speciálně upravený vlak s 6 vagony, 4 kinosály, 8 interaktivními místnostmi, ve kterých se postupně rozvíjí opravdový životní příběh mladých lidí, kteří jsou drogově závislí. Celý program byl zdarma a žáky vlakem provedli odborní lektoři. I tento interaktivní program všechny moc zaujal.


Zobrazení: Alba | Podle data

Preventivní projekty v Olomouci dne


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Město Libavá
SOVZ Libavá
VLS