SDĚLENÍ RODIČŮM ŽÁKŮ 1. STUPNĚ

Vážení rodiče,

Vzhledem k uvažovanému umožnění výuky na školách žáků 1. stupně od 25. 5. 2020 zjišťujeme, zda své děti od tohoto data do školy pošlete. Spojte se, prosím, se svými třídními učiteli a oznamte jim nejpozději do 18. 5. 2020, jestli s Vaším dítětem máme počítat.

Vzdělávací aktivity se budou realizovat pro skupiny žáků. Maximální počet žáků ve skupině je 15. Složení skupin je neměnné po celou dobu od opětovného umožnění přítomnosti žáků ve škole do 30. 6. 2020. Žáka nelze zařadit do školní skupiny později, než k 25. 5. 2020.

Další informace a organizační opatření budeme zveřejňovat na webových stránkách školy, popř. prostřednictvím Edookitu.

Přidáno 5. 5. 2020, autor: Jan Peřina

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Město Libavá
SOVZ Libavá
VLS