Informace pro rodiče dětí 1. třídy

Organizace začátku školního roku:

První školní den v 8:00 h slavnostní zahájení ve třídě (předpokládáme 1 vyučovací hodinu), seznámení s organizací prvních dvou týdnů.

Od dne 6. 9. 2021 probíhá výuka podle rozvrhu.

První den v září mohou rodiče vodit své dítě až do třídy, další dny doporučujeme doprovod jen k šatně, druhý týden by se měli rodiče rozloučit s dětmi u vchodových dveří.

Žáci 1. ročníku zahájí školní rok ve třídě, testování proběhne 2. 9. 2021 (rodiče mohou být přítomni).

Další testování žáků proběhne 6. 9. 2021 a 9. 9. 2021.

Antigenní test SARS-cov-2 – výtěr z nosu. Pokud rodiče nebudou chtít testovat tímto testem, zajistí si vlastní test, který si žák přinese a provede samotest ve škole.

S nabídkou zájmových kroužků a časem jejich zahájení budou rodiče seznámeni v průběhu září.

Pro zájemce o školní družinu:

Družina je rozdělena na ranní a odpolední

· Ranní družina – od 6:30 h do 7:30 h , pak odcházejí do třídy

· Odpolední družina – pouze pro přihlášené děti, po ukončení výuky děti předává učitelka vychovatelce. Při vyzvedávání dětí zvoňte na zvonek příslušné družiny.

První týden v září si rodiče vyzvedávají své děti osobně v oddělení. Tel. ŠD: 774 442 067 vychovatelka: Monika Nová

Přidáno 31. 8. 2021, autor: Jan Peřina