Výlet 1. až 3. třída - Zoo Olomouc
Ve čtvrtek 11. června se žáci 1. až 3.třídy vydali na výlet do ZOO v Olomouci. Viděli krásná zvířata, vyřádili se v Lanáčku, snědli výborný oběd a užili si jízdu autobusem i vlakem. Prostě SUPER DEN ![]()

Více fotografií naleznete na našich facebookových stránkách ZDE a video-sestřih ZDE
Přidáno 25. 6. 2026, autor: Petr Pohanka
Načítám...

