Výlet 1. až 3. třída - Zoo Olomouc

Ve čtvrtek 11. června se žáci 1. až 3.třídy vydali na výlet do ZOO v Olomouci. Viděli krásná zvířata, vyřádili se v Lanáčku, snědli výborný oběd a užili si jízdu autobusem i vlakem. Prostě SUPER DEN 👌

Může jít o obrázek jeden člověk nebo víc lidí a smějící se lidé

Více fotografií naleznete na našich facebookových stránkách ZDE a video-sestřih ZDE

Přidáno 25. 6. 2026, autor: Petr Pohanka

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Město Libavá
SOVZ Libavá
VLS