Volba povolání 9. třída

Volba povolání 2023/2024

Také letos se naši deváťáci pečlivě připravují na volbu svého budoucího povolání a výběr nejvhodnější střední školy. Aby se lépe zorientovali, navštívili jsme s nimi od začátku školního roku již několik akcí zaměřených na tuto tematiku. Hned v září to byl Den kariérového poradenství ve Šternberku a beseda k volbě povolání na Úřadu práce v Olomouci. V říjnu se zúčastnili Burzy práce v Olomouci a v listopadu samozřejmě nesměla chybět návštěva největší výstavy středních škol olomouckého kraje Scholaris. Odtud jsme se šli odreagovat do bowlingového centra v Šantovce, abychom si ještě užili krátící se společné chvíle. Někteří žáci hned od podzimu dochází ve škole na přípravu k přijímacím zkouškám a snaží se zdokonalovat své vědomosti. A poněvadž se podávání přihlášek kvapem blíží, přejeme všem, aby si opravdu dobře vybrali a na svou vysněnou školu se dostali.


Zobrazení: Alba | Podle data

Volba povolání 9. třída


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Město Libavá
SOVZ Libavá
VLS