Záložka do knihy spojuje školy

Česko-slovenský projekt

Naše škola se přihlásila do projektu Záložka do knihy spojuje školy 2022, jehož tématem pro letošní rok bylo zvoleno heslo: 

Můj literární příběh čeká na tvé přečtení.

Byla nám přiřazena slovenská škola – Základná škola Tomášovce. Naše děti z 1. – 5. třídy se s nadšením daly do práce a tvořily v hodinách výtvarné výchovy a literatury záložky pro kamarády ze Slovenska.

Poslali jsme do Tomášovců 35 záložek s tématy různých knižních příběhů – ztvárněných konkrétně i abstraktně. Ze Slovenska k nám přišly také velmi krásné výtvory, je zřejmé, že dětská fantazie je neomezená a záložky mohou být nejen praktickým dárkem, ale i zdrojem inspirace pro četbu, vlastní tvorbu a prostředkem k navázání přátelství.

 

Koordinátor: Mgr. Lenka Křížková


Zobrazení: Alba | Podle data

Záložka do knihy spojuje školy


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Město Libavá
SOVZ Libavá
VLS