SDĚLENÍ RODIČŮM ŽÁKŮ 9. TŘÍD

Vážení rodiče,

Vzhledem k uvažovanému umožnění výuky na školách žáků 9. třídy od 11. 5. 2020 zjišťujeme, zda své děti od tohoto data do školy pošlete. Spojte se, prosím, se svou třídní učitelkou a oznamte jí nejpozději do 7. 5. 2020, jestli s Vaším dítětem máme počítat.

Vzdělávací aktivity se budou realizovat pro skupiny žáků. Maximální počet žáků ve skupině je 15. Složení skupin je neměnné po celou dobu. O zařazení žáků do skupin rozhoduje ředitel školy. Žáka nelze zařadit do školní skupiny později, než k 11. 5. 2020.

Další informace a organizační opatření budeme zveřejňovat na webových strách školy, popř. prostřednictvím Edookitu.

Přidáno 5. 5. 2020, autor: Jan Peřina

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Město Libavá
SOVZ Libavá
VLS