Dějepisná olympiáda 2022

Dějepisná olympiáda 2022

Dějepisná olympiáda – školní kolo

Ve středu 26. ledna 2022 se konalo školní kolo Dějepisné olympiády, určené pro žáky 8. a 9. ročníku. Letošním tématem byla „Šlechta v proměnách času“. Soutěže se zúčastnilo pět šikovných žáků se zájmem o historii. Všichni zvládli zadané úkoly poměrně úspěšně. V březnu se bude konat okresní kolo, do kterého postupují maximálně tři nejlepší řešitelé. Všem zúčastněným děkujeme za jejich zájem a aktivitu, vítězům blahopřejeme a přejeme hodně úspěchu v dalším kole.

1. místo: Štěpán Tichý – 9. tř.

2. místo: Sabina Halová – 8. tř.

3. místo: Denis Langr – 9. tř.

4. místo: Tereza Frýbortová – 8. tř.

5. místo: Vladimír Hradil – 9. tř.

Přidáno 10. 2. 2022, autor: Jan Trunečka

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Město Libavá
SOVZ Libavá
VLS