Česko-slovenský projekt

Naše škola se přihlásila potřetí do projektu Záložka do knihy spojuje školy 2019, jehož tématem pro letošní rok bylo zvoleno heslo: List za listem – baví mě číst. Byla nám přiřazena slovenská škola – Spojená škola ve Svidníku. Naše děti z 1. – 5. třídy se s nadšením daly do práce a tvořily v hodinách výtvarné výchovy, literatury i na setkáních ve čtenářském klubu záložky pro kamarády ze Slovenska.

Poslali jsme do Svidníku 45 záložek provedených různými technikami, s tématy různých knižních příběhů – ztvárněných konkrétně i abstraktně. Ze Svidníku k nám přišly také velmi krásné výtvory, je zřejmé, že dětská fantazie je neomezená a záložky mohou být nejen praktickým dárkem, ale i zdrojem inspirace pro četbu, vlastní tvorbu a prostředkem k navázání přátelství.

Koordinátor: Mgr. Lenka Křížková


Zobrazení: Alba | Podle data

Záložka do knihy spojuje školy


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Město Libavá
SOVZ Libavá
VLS